Bydlení-dřevostavby

Hledáte nějakou variantu příjemného a úsporného bydlení, kde byste se cítili dobře a mohli v něm spokojeně bydlet? Doporučujeme(tento tučný text bude odkaz sem http://www.strechy-rekonstrukce.cz/drevostavby/). Proč?

Významným plusem jsou určitě nízké výdaje za vytápění, dlouhodobá životnost stavby, lepší cena, zdravé bydlení…

Zůstaňme u posledního bodu, kterým jsou lepší zdravotní podmínky, jež dřevostavby poskytují oproti jiným, například cihlovým či betonovým stavbám. S tím souvisí i šetrnost k životnímu prostředí, neboť je všeobecně známé, že díky dřevu vzniká lepší klima, což platí i v případě budov.

drevostavba1

V dřevostavbách tak mohou bez problémů žít různí alergici nebo astmatici. Stejně tak je při stavbě, ke které je používáno dřevo, šetřeno životní prostředí, neboť je vyprodukováno mnohem méně emisí CO2 než v případě jiných, výše zmíněných, staveb.

U dřevostaveb jsou také zaručeny menší náklady za vytápění domů a právě i to je jeden z hlavních důvodů, proč se k jejich pořizování či stavění uchyluje čím dál tím více lidí. S použitými izolacemi není zabráněno pouze úniku tepla, ale je též vytvořena zvukotěsnost, která zabraňuje přílišnému hluku z venku. Dřevostavby se velmi vhodně doplňují se sádrokartony , díky této kombinaci si můžete vytvořit útulné bydlení podobné tomu na fotografiích.

Další zajímavé informace o dřevostavbách – je výhodnější než zděný dům?

dřevostavba 2