Obývací stěna určí ráz celého obývacího pokoje

Nově zařizujete nebo renovujete obývací pokoj? A už máte zakoupeno všechno vybavení? Do obývacího pokoje se nepostradatelně vejde sedací souprava, konferenční stolek a nevyhnutelně i obývací stěna. A i když se mnoho párů při zařizování prázdného bytu  či  domu rozhodlo, stěnu si nepořizovat, dříve nebo později si nápad rozmyslí. Obývací pokoj bez obývací stěny totiž působí poněkud pustě. A dřív nebo později by vám nábytek obývací stěny určitě scházel. Neboť ačkoliv si sebevíc zarputileji říkáte, že žádné maličkosti sbírat nebudete, dřív nebo později nebudete mít kde dávat oblíbený porcelán po babičce, mušle z dovolené a hromadu rámečků s fotkami.

Dnešní stěny obývací pokoj skvěle doplní

Nemusíte se obávat dřívějších obývacích stěn, které byly často zbytečně mohutné a velké. Zakryly jednu celou stěnu obývacího pokoje, hromadil se tam prach a akorát vám přibyla práce. Dnešní obývací stěny jsou velice elegantní, prodyšné a svěží. Vybrat si můžete z nepřeberných množství odstínů a provedení.

Velmi oblíbená je levná obývací stěnaKoln, která nabízí jednoduchost i moderní design. Obývací stěna Koln nabízí vše, co má moderní nábytek mít. V obývací stěně se snoubí hned dvě barvy – bílý lesk a dub sonoma. Většina plochy jednotlivých dílů je v provedení dub sonoma, zatímco jednotlivé části jsou ve vysokém bílém lesku. Obývací sestava Koln dále nabízí stříbrné úchyty i možnost rozjasnění vitrín LED světlem. Dalším moderním prvkem je tmavé sklo, které nabízí částečně prosklená vitrína. Kombinace dřevo a sklo nemůže nikdy dopadnout špatně.

Jelikož obývací sestavaKoln patří k variabilním programům, můžete si zakoupit jen jednotlivé, vámi požadované díly. Obývací stěna tak disponuje televizním stolkem, vitrínou, komodou, policemi a osvětlením k sestavě.