Art interier – vysoká kvalita za příznivou cenu

Firma 1artinterier.com nabízí komplexní služby na úrovni v oboru vybavení domů či bytů, a to jak v interiérovém a exteriérovém provedení. Pokud tedy hledáte nový nábytek, kožené sedací soupravy, nebo řešíte přestavbu v domě, bytě. Rekonstruujete nebo přestavujete, zařizujete novou kancelář, tak naše odborné interiérové studio Vám navrhne to optimální řešení, samozřejmostí je bezplatná konzultace od našich interiérových poradců ve studiích, a to jak ve Zlíně, tak i Olomouci.

Stačí si jen domluvit schůzku a navštívit nás v našich pobočkách ve Zlíně nebo Olomouci, kde získáte mnoho potřebných a užitečných informací, které Vám nakonec pomohou se rozhodnout při konečném výběru. V našich studiích je vystaven jen ten nejkvalitnější designový nábytek předních světových výrobců. Zastupujeme zahraniční, ale i domácí výrobce nábytku, bytových doplňků nebo dekorací.

Rovněž si ve studiu můžete prohlédnout spoustu vystaveného nábytku a udělat si tak konkrétní představu o jeho využití ve vlastním bytě. K vidění i prodeji je zde nábytek předních světových výrobců a značek. Skvělý design, pohodlí, užitné vlastnosti a kvalitní materiál můžete sami posoudit, než zvolíte nábytek podle svých představ a vkusu. Stejné možnosti nabízí rovněž nábytek Zlín, kde vám interiéroví poradci pomohou s orientací a poskytnou mnoho užitečných informací.