Barevná harmonie

Vytvořit si spokojený domov nemusí být zase až tak složité, jak si mnozí myslí. Mnohem snáze to jde s knihou, která nese název Barevná harmonie, za kterou stojí autorka Anna Starmerová. Ta se v tomto titulu zaměřuje na otázku toho, jak dosáhnout požadovaného vzhledu, který souvisí s využitím jednotlivých barev. Kniha spestrí vaše bývanie a je tak velmi dobrou příručkou pro každého, kdo nechce s barvami ve svém interiéru bojovat. Díky mnoha důležitým informacím tak lze poměrně dobře zjistit nejenom to, jaká barva má vliv třeba na naši psychiku, ale lze zjistit i to, jaké barvy k sobě nejlépe hodí a jaké jsou ideální na použití v různých místnostech. To všechno titul Barevná harmonie čtenářům a čtenářkám přinese.

Důraz na maximálnípraktičnost

O tom, že kniha není pouze obyčejnou a nudnou příručkou vás přesvědčí také fakt, že je zaměřena na skutečnou praktičnost. V tomto směru totiž Barevná harmonie obsahuje více než 150 konkrétních návrhů, které jsou určeny k tomu, aby vám dali potřebnou inspiraci v tom, jak si byt celkově sladit. Vše je navíc laděno s ohledem na intenzitu barev, kdy začínáte těmi základními a jasnými, ale dále pokračujete k jemnějším, pastelovým variantám. Samozřejmostí je i to, že kromě ukázkových kombinací získáte informace i o tom, jaké barvy můžete v případě potřeby také nahradit, nebo jak lze v případě potřeby dále experimentovat. Ani to není v dnešní době žádným problémem.

Seznamte se s materiály

Barvy jako takové ale nejsou tím jediným, na co klade Anna Starmerová důraz. Kromě nich se totiž zabývá i otázkou jednotlivých materiálů v interiéru, jelikož i ty majísvé charakteristické barvy a možnosti využití. I v tomto směru je titul Barevná harmonie dobrým vodítkem pro každého, kdo touží po tom bydlet opravdu dokonale. A to bez náročných investic, jelikož ono kouzlo domova dokáže skutečně vytvořit jenom dobře zvolená barva.