Čištění kanalizací a odpadů od firmy Kanalizace Charvát

Určitě Vás již postihla nepříjemná událost, kdy jste museli řešit ucpaný záchod, odpad nebo umyvadlo. Nedej bože, že z těchto míst vycházel ještě nepříjemný zápach, který se dostal do dalších míst v bytě. Firma Kanalizace Charvát, specializující se na odvětví topenářství a plynařství, zajištuje mimo jiné i čištění kanalizace, a to dvěma způsoby, strojně nebo tlakovou vodou.

Strojní čištění se provádí v místech, kde nelze využít čištění tlakovou vodou. Touto metodou lze provést čištění kanalizace, domovního odpadu, potrubí, odtoku od umyvadla, dřezu, pisoáru, ale i velké odpadní potrubí na hlavních kanalizačních řádech. Vyznačuje se rychlým nasazením a snadnou manipulací.

Druhou metodou čištění kanalizací je pomocí tlakové vody, která dokonale vyčistí usazeniny i pevné nečistoty z vaší vertikální stoupačky či ležaté kanalizace. Tento velice efektivní a asi nejlepší způsob čištění, se provádí pomocí čerpadla, které je poháněné separátním motorem, nádrží na vodu a navijákem z dodávky. Tlakový stroj je vhodný pro odblokování a vyčištění přípojek.