Foukaná izolace – jedna z nejmodernějších metod izolování

Vlastníte nemovitost z 80. nebo 90. let minulého století? Unikají Vám ročně tisíce za únik tepla z Vašeho bydlení? Nabízíme Vám řešení. V současné době patří foukaná izolace mezi nejmodernější, nejlevnější a nejefektivnější metody zateplení bytových či nebytových prostor na trhu. Částka vynaložená na zateplení se při propočtech vrátí již za 5 let!

Metoda foukání izolačního materiálu má nespočet výhod, pomineme-li již nízké náklady na realizaci, tak dalšími jsou samozřejmě tepelně – izolační vlastnosti, dostupnost a efektivnost. Vytváří dokonalou ucelenou vrstvu, která vyplní každou skulinku a tím tak zabrání vzniku tepelných mostů. Z hlediska ochrany je foukaná izolace i bezpečná, na rozdíl od jiných organických materiálů je minerální vata, která se používá pro foukanou izolace nehořlavá a začíná se tavit až při 2000 stupních Celsia.

Pokud se rozhodnete pro izolování touto metodou, můžete tak zateplit téměř všechna místa v objektu, a to stěnové a stropní konstrukce, půdy, podkroví, střechy i podlahy. Veškeré stavební úpravy a práce probíhají ve velmi krátkém časovém období a za vysoké čistoty. Toto jsou další výhody foukané izolace.

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovědí naši zaměstnanci, kteří i s Vámi sestaví nezávaznou a bezplatnou kalkulaci na zateplení. Stačí vyplnit náš poptávkový formulář a vyčkat na kontaktování našimi zaměstnanci.