Jak na levné stěhování?

Stěhování samo o sobě je dost náročná záležitost – musíte vše zabalit tak, aby se vám to nerozsypalo, nerozbilo či nerozlilo – a přitom samozřejmě myslíte na to, jak to udělat, co nejrychleji, nejefektivněji a s co nejmenšími náklady. Zde je několik tipů, jak snížit náklady na stěhování.

Nábytek

Pokud to půjde, rozmontujte co nejvíce nábytku můžete. Jeho přenášení tak bude snadnější a rychlejší, a vy ušetříte nejen čas, ale i peníze. Pokud si najmete firmu, ušetříte peníze za hodinovou mzdu zaměstnanců. Pokud se stěhujete svépomocí, bude to znamenat méně otáček s autem mezi dvěma byty či domy, v rámci kterých se stěhujete. Ušetříte také místo v autě.

Obalový materiál

Nejen nábytek, ale i elektrické spotřebiče či kuchyňské nádobí je potřeba dobře zabalit, abyste předešli jejich poškození. Obalový materiál si můžete zapůjčit u přepravní společnosti nebo se můžete pokusit získat nějaké krabice ze supermarketů či skladů. Ti se jich rádi zbaví a poskytnou vám je zcela zdarma.

stěhování Praha levně

Stěhování o víkendu

Velké množství firem si účtují poplatek navíc za práci o víkendech a ve svátky. Vy tak můžete ušetřit, pokud se budete stěhovat v pracovní dny – dle zákoníku práce máte v rámci stěhování nárok na dva dny neplaceného volna.

Stěhování Praha

Stěhování Praha nabízí převoz po Praze zcela zdarma. Zaplatit tak budete muset jen hodinovou mzdu zaměstnanců a případný obalový materiál. Zdarma také zajistí pojištění proti poškození vašich přepravovaných věcí – a vy tak máte o další starost méně. Na rozdíl od jiných společností má stejnou taxu pro všechny dny – tedy i o víkendech a ve svátky.