Jak na malování bytů snadno a spolehlivě

Malování v interiéru je vždycky komplikovaná záležitost, u které si člověk nikdy není jistý, zda něco nezanedbal. A pokud na něco zapomene, může si zbytečně přidělávat práci kvůli drobnosti jako je nepřikrytí něčeho igelitem nebo shození nádoby s barvou.

Kromě toho samotné barvy na zeď jsou přece jen trochu věda a ani při nejlepší snaze nemusí běžný uživatel docílit žádaného výsledku. Není to přitom tolik jeho chyba, zkrátka nejsou pro běžného člověka denním chlebem a používá je jen jednou za čas.

Pokud si s tímhle procesem nechcete komplikovat život, svěřte se bez obav profesionálnímu týmu malíři Brno.

 

Malířství Brno

Od garsonek po apartmány ve všech velikostech a podobách

I byty mohou mít nejrůznější velikosti, tvar a být různě spletité. Nic z toho ovšem nedělá lidem z naší firmy sebemenší problém, už jsme takových míst vymalovali za ta léta desítky až stovky. Veškeré malování bytů lze navíc provést i tzv. „na klíč“, tedy bez vaší osobní přítomnosti. Není důvod, abyste se zdržovali od vlastní práce či dalších aktivit. Vy se věnujte svému, my budeme renovovat váš byt.

Tajemství je v barvách

Přestože byt obvykle plní hlavně úlohu soukromého útočiště a ne veřejného prostoru, není důvod minout možnosti barev různých druhů a vlastností a nevyužít jejich kombinací. Jednotlivé volby se zákazníkem vždy předem konzultujeme a není vůbec zvláštní, když si klient přeje něco nestandardního, protože se mu možnost ozvláštnění malování bytu prostě zalíbí. Časy, kdy existovala jen bílá stěna, jsou dávno pryč, tak proč se zrovna u sebe doma omezovat?

Naše portfolio zahrnuje omyvatelné barvy s latexovým základem, plastické nátěry na omítky, barvy s hliníkovou složkou nebo penetrační.

Nástrojem to pokračuje

Lidé týmu malíři Brno se už kromě zajímavějších barev s různými vlastnostmi neomezují taky co do nástrojů. Štětky a válečky jsou pro nás stále klasikou, ale nezůstáváme jen u nich. Máme rádi také méně obvykle techniky, díky kterým – v kombinaci se zmíněnými barvami – dosahujeme perfektních výsledků za všech okolností.

To zahrnuje linkování, tupování, batikování, plastické a reliéfní omítky a jiné způsoby dekorací. Štuk nebo stěrka omítky je také součástí naší nabídky stejně jako tmelení, obrusy a další drobné úpravy nebo opravy povrchu podle potřeby.

Komplexní servis pro jakýkoli prostor

Práce malířů Brno rozhodně není jen o prostém natírání ze štaflí nebo ze země. Je potřeba pečlivá příprava i následný úklid prostoru. Nový nátěr samozřejmě nemůže jít ihned na každý povrch – odstraňujeme starou malbu, tapety, izolace, přebrušujeme omítku. Všemu asistuje také bytový architekt.

Nevyhnutelně se při jakémkoli malování tzv. „nadělá“. Samozřejmě chráníme nábytek jak přesunem, tak obaly (které pak likvidujeme) a po akci vše vracíme zpět – nebo dle přání klienta. Úklid a omytí celého prostoru zahrnuje i hloubkové mokré čištění koberců.

Nonstop v kontaktu

V případě jakýchkoli podnětů, upřesnění nebo potřeby přímé konzultace nás bez váhání kontaktujte kdykoli včetně víkendů na čísle +420 775 442 542 nebo mailové adrese info@malirstviprochazka.cz