Jak vybrat ten nejlepší párty stan?

Párty stany na rozdíl od těch campingových mají jinou užitnou hodnotu. Liší se rozměry i designem a praktičností.  Párty stany se taktéž nazývají zahradní stany a staly se nedílnou součásti mnoha zahrad, kde mají své pevné místo jako zahradní nábytek nebo bazény či dětské trampolíny, které jsou také čím dál víc vidět.  Proč jsou tak párty stany oblíbené? Perfektně vás ochrání před vrtkavým počasím, mohou posloužit jako dočasné skladiště nebo jako garáž.  Pokud se rozhodnete pro objednávku stanu, tak první krok je řádně si promyslet velikost stanu. Vliv na velikost stanu má prostor pro tento výrobek určený a počet pravidelně docházejících hostí. Pokud milujete samotu ve své rozkvetlé zahradě – dostačující je velikost 3 x 3 m. V opačném přídě je lépe volit variantu 4 x 6 m nebo 3 x 9 m či 6 x 12 metrů.

Nůžkové stany v originálním designu

Nůžkové stany mají nůžkovou konstrukci, zatímco párty stany jsou složené z více dílů. Jakou zvolit konstrukci? První varianta je dražší, ale dovoluje vám stan postavit jediným pohybem. Stán jednoduše roztáhnete a připevníte plachtu. Kromě jednoduchosti oceníte i lehkost a snadné uskladnění. Nůžkové stany se dají přenášet pouze v tašce. Párty stany jsou o něco levnější, jen stavění stanu vám zabere více času. Rozhoduje pochopitelně i design. Tvar střechy stanů bývá do pagody, špice nebo se využívá sedlová střecha. Při výběru barvy je třeba myslet na skutečnost, že tmavší barvy více přitahují slunce, přestože jsou praktičtější na údržbu.

Párty stany musí být odolné a stabilní. Proto upřednostněte kvalitu – t-zbozi.cz 

A kde nabízejí párty stany ve velké výběru za jedinečné ceny? Dovolujeme si vám představit zákazníky oblíbený internetový obchod t-zbozi.cz. Prezentované zboží, je vždy skladem. Do dvou dnů máte nůžkové nebo párty stany doma. Tento špičkový eshop nenabízí jen stany, ale i další skvělé zboží pro váš domov a zahradu – zahradní nábytek, nářadí, bazény, kulečníky, zahradní domky, nářadí, osvětlení, hračky, grily, slunečníky atd.