Komplexní služby pro povrchové úpravy

Firma Wista s.r.o. založená v roce 1994 se od svého vzniku soustředí na aktivity v oblasti povrchových úprav. Pro své zákazníky na trh dodává specializovaný sortiment, jakými jsoutryskací technika, systémy pro nanášení povrchových úprav, zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu a vakuová technika. V sortimentu firmy ale převládá tryskací zařízení, kde je dále nabízen soubor služeb, jakými jsou návrhy, zpracování dokumentace, poradenství a servis zařízení.

I přes ekonomickou krizi před několika lety se společnost stabilizovala a restrukturalizovala a nyní zaznamenává meziročně neustálý nárůst tržeb v oblastí metalizace, tryskací techniky a zařízení a povrchových úprav.

Ve vztahu k zákazníkům se řídíme vlastními pravidly. Náš zákazník je naší nejcennější devizou, není závislý na nás, ale my jsme závislí na něm. Pracovní vztahy jsou založeny na profesionalitě a kultivovanosti, jako odezva je spokojený zákazník. Neděláme rozdíly mezi krátkou a dlouhodobou spoluprací. Zákazník si zaslouží maximální možnou pozornost a zdvořilost. Vracející se zákazník je stabilizačním činitelem každé činnosti. Naší každodenní povinností je zajistit a udržet si je. Sloganem „Kvalitou na povrch“ chceme vyjádřit vazbu mezi posláním a cíli společnosti WISTA s.r.o., se zdůrazněním oboru ve kterém pracujeme.