Koupelna snů

Koupelna už dávno není pouze záležitostí hygieny. Dnes má daleko více funkcí, očekáváme od ní relaxaci, pohodlí a odpočinek. Aby nám všechno z toho mohla v plné míře poskytnout, musí být kvalitně zařízená, praktická a designově příjemná. Pokud je vaše bytové jádro zastaralé nebo chcete změnit dispoziční uspořádání, nezbývá než se pustit do rekonstrukce bytu. Se specializovanou firmou, která se postará o celkovou rekonstrukci od začátku až do konce, se nemusíte ničeho bát. Ba naopak, těšit se můžete na novou místnost, která bude působit svěžím dojmem, ale hlavně bude dokonale funkční.

V moderní koupelně rozhodně nesmí chybět sprchové kouty. Ty jsou přizpůsobené současné hektické době a zrychlenému životnímu stylu, na rozdíl od van totiž poskytují rychlou a efektivní očistu těla. Mezi jejich nesporné výhody zcela jistě patří i úspora vody a energie. Vybírejte je s ohledem na velikost koupelny, vybavit je nezapomeňte širokou škálou prvků, které zajistí dostatečný komfort i bezpečí, jedná se hlavně o madla či sedátka do sprchy. Povýšit obyčejné sprchování na nevšední zážitek můžete díky hydromasážním panelům různých designů a funkcí, které toho zvládnou daleko více než obyčejná sprcha. Masážní trysky vás dokonale zrelaxují, a to hezky v pohodlí vašeho domova.

Středobodem každé koupelny je také umyvadlo, které musí být praktické a zároveň se jednoduše udržuje. Co se týká sanitární keramiky a koupelnového nábytku, přednost se dává hlavně závěsnému provedení, které je daleko snazší na úklid. Nepodceňujte ani výběr vodovodních baterií, významně totiž dotváří celý vzhled koupelny. Do sprchových koutů a van jsou ideální termostatické baterie, díky kterým se vám podaří namixovat správnou teplotu – voda poteče přesně tak teplá, jak si sami nastavíte. Ušetříte tak značné množství vody, což se příznivě odrazí ve vašem rodinném rozpočtu. Praktické jsou hlavně pro rodiny s dětmi, starší lidi či osoby se sníženou manipulační schopností. Dopřejte si maximální komfort v koupelně vašich snů!