Nový bydlení – snadno, levně, rychle

Přestává vaše stávající bydlení splňovat vaše nároky a potřeby, je zastaralé nebo dokonce nefunkční? Pak je nejvyšší čas na rekonstrukci bytu. Pokud se do ní chcete pustit sami, pak vězte, že je to úkol víc než náročný. Jako laik totiž můžete napáchat víc škody než užitku a může se vám to pořádně prodražit. Chcete-li ušetřit nejen čas, ale ve výsledku také peníze, pak se raději svěřte do rukou odborníkům. Ti totiž zrealizují kompletní rekonstrukci domů, bytů a bytových jader se všemi službami, které k ní patří – od bouracích prací přes samotnou rekonstrukci až po závěrečné předání díla. Zajistí stavební, zednické, obkladačské i malířské práce, položí podlahu, nainstalují elektřinu, vodu, plyn i topení.

Na vás tak zůstane jediné – zabydlet se. K tomu vám pomohou bytové doplňky a dekorace. S nimi se dá doslova kouzlit, můžete je snadno měnit podle vaší momentální nálady nebo ročního období. Pokud máte představu, v jakém stylu chcete svůj interiér zařídit, pak máte z větší části vyhráno. Hlavní je, aby se vám vše podařilo dobře zkombinovat, barvami i materiály – prostor tak získá požadovanou harmonii a vaše domácnost jedinečnou atmosféru. Bytové doplňky však nejsou jenom na parádu, spousta dekorací má také funkci praktickou. V každé místnosti najde své uplatnění bytový textil – v koupelně využijeme ručníky a osušky, v kuchyni se neobejdeme bez zástěr, chňapek a utěrek, v obývacím pokoji můžeme relaxovat na sedačce plné polštářků schouleni v hřejivé dece. Důležitou roli hraje také osvětlení. Vybírejte lustry a svítidla, která se stanou dominantou pokoje. Do koutů zvolte stojací lampy, na komodu menší stolní, zatoužíte-li po romantice a magičnosti pak vsaďte na originální lucerny, lampiony a svícny, které mají své nezaměnitelné kouzlo hlavě za dlouhých zimních večerů.

Celoroční parádu udělají umělé květiny, o které se nemusíte starat. Dnes už jsou k nerozeznání od těch živých, seženete je jako klasické verze do květináčů, květinové dekorace nebo umělé řezané květiny do váz. Jejich jedinou nevýhodou tak zůstává jen to, že nevoní. Pokud tedy chcete váš byt provonět, pak vsaďte na aroma dekorace, díky nimž můžete plnými doušky nasávat příjemnou vůni levandule nebo svěží aroma citrusů.

Vytvořte si prostor, kde se budete cítit dobře nejen vy, ale i vaše návštěvy. Místo, kde můžete nerušeně vychutnávat pohodu a zasloužený klid a odpočinek.