Profesionální zámečnická firma a její služby – zámečnictví Praha

Určitě jsme se setkali s případem, že se nám zabouchly vchodové dveře nebo nás navštívili zloději. Není to zrovna legrace, když stojíme jen tak v pyžamu na chodbě panelového domu a jsme v hledáčku sousedů, protože nám průvan jednoduše zabouchnul dveře od bytu. Jak takovou situaci vyřešit? Co bychom měli udělat nejdříve a na co bychom měli rozhodně zapomenout? V takových případech nám pomůže spolehlivá zámečnická firma, zámečnictví Praha. Jejich služby jsou 24 hodin denně/ ý dní v týdnu a nemusíme se obávat, že v tom pyžamu budeme stát na chodbě až do pondělí.

Co nám nabízejí profesionálové v oboru zámečníků – zámečnictví Praha

Spolehlivost a profesionalita. To jsou hlavní faktory, které zvýrazňují pozitiva každé firmy. Zámečnická firma, zámečnictví Praha, nabízí mimo jiné také nejen instalaci bezpečnostního zámku, ale také záruční servis, pozáruční servis, správné zaměření vložky a také správný výběr odpovídající bezpečnostní třídy vložky ve vztahu k našemu zajištění a hlavně vzhledem k našim dveřím. Pracovníci zámečnických firem, zámečnictví Praha, ale také nabízejí odborné poradenství, kde se můžeme poradit s výběrem vhodného zámku ke dveřím a co dělat v případě, že se nám zabouchnou dveře.

Jaký zámek je nejspolehlivější – zámečnictví Praha

Výběr spolehlivého zámku vchodových dveří je poměrně náročný úkol. Výběr, který kombinuje trvanlivost, bezpečnost a pohodlné používání zařízení, není snadný. Na trhu existuje mnoho modelů domácí, ale i zahraniční produkce. Před zakoupením zařízení je nutné určit účel dveří. Vchodové  dveře jsou pořízeny především pro spolehlivou ochranu domu před zloději. Chceme-li zakoupit takový dveřní mechanismus, je třeba zvážit bezpečnostní třídu zařízení. Věda a technika se v současné době vyvíjejí poměrně rychle a objevilo se obrovské množství technicky vyspělých zamykacích zařízení se složitými elektronickými mechanismy.

Bezpečnostní třídy

1.třída – jsou zámky s poměrně nízkou spolehlivostí zabezpečení. Tyto mechanismy se dají snadno zdolat i během 5–10 minut, není třeba zvláštního úsilí. Dveřní zámky této třídy se obvykle používají k zamykání vnitřních interiérových dveří, ve sklepních prostorách, u branky a pro technické místnosti.

2.třída – sem řadíme dveřní mechanismy střední spolehlivosti, které jsou odolnější vůči zlodějům, než zámky 1.třídy. Profesionální zloděj bude mít ztíženou práci zhruba na 10–20 minut.

3.třída – dveřní zámky s poměrně vysokou spolehlivostí. Tyto zámky jsou jako nejlepší volba pro zamykání vchodových dveří bytů a domů.

4.třída – mechanismy nejvyššího stupně zabezpečení. Tyto dveřní zámky jsou dostatečně stabilní a pevné a i odborník se zvláštním vybavením má velkou práci s otevřením zámku této třídy.

Druhy dveřních zámků

Jestliže chceme spát v poklidu a také si tak užít i svou dovolenou, měli bychom mít dům zabezpečený natolik, abychom se po příjezdu z dovolené nemuseli zabývat skutečností, že nás vykradli zloději. Určitě je vhodné řešení obrátit se na specialisty a profesionály, zámečnictví Praha, ve svém oboru, kde nám jistě dobře poradí nejen s výběrem dveřního zámku, ale také s jeho instalací a podobně. Mezi klasické zámky patří cylindrové vložky, bez kterých by se zřejmě neobešly žádné dveře. Tyto cylindrové zámky mají uvnitř různě veliké válečky, které přesně zapadají do drážek klíče. Velmi účinné jsou zadlabávací a elektronické zámky. Ty patří do těch vyšších kategorií a mohou být dokonce ovládány i na dálku nebo před chytrý telefon či otisk prstu.