Rekonstrukcí bytu obměníte jeho zastaralé vybavení a zlepšíte jeho uspořádání

Za domov můžete považovat místo, ve kterém se cítíte příjemně a ze všech stran na vás dýchá pohoda a klid. S plynoucím časem se i ten nejútulnější domov může změnit a vy v něm začnete být nespokojení. Děti rostou, potřebují víc prostoru, také původní vybavení již není tak pěkné, jako před několika lety, protože jak děti rostly, některé jeho části poničily, otloukly při jízdách na odrážedlech a tříkolce nebo při neopatrné manipulaci se židlemi a jinými velkými předměty. Nadešel čas, kdy by bylo dobré celý byt zrekonstruovat, abyste se v něm zase cítili opravdu dobře.

I s malými změnami se může stát bydlení v něm mnohem pohodlnější

Byli byste rádi, kdyby se na celou rekonstrukci mohl zaměřit některý z odborníků. Zajisté by lépe dokázal posoudit dopady některých kosmetických změn týkajících se uspořádání bytu. Přitom jednou z podmínek je příliš nezasahovat do vnitřní struktury bytu, a pokud přece jen, tak minimálně. Od přátel jste dostali tip na společnost, která se zabývá rekonstrukcemi interiérů, bytů a bytových jader. Nese jméno Rekonstrukce interierů Praha. Pokud by měl někdo z Brna zájem o její služby, zřídila si zde pobočku pod názvem Rekonstrukce bytů Brno.

Neváhali jste a sjednali si s pracovníkem pražské společnosti schůzku přímo ve vašem bytě. Podrobně jste probrali všechny požadavky, které by měly být akceptovány. Jako například zvětšit koupelnu, aby se do ní kromě vany vešel i sprchový kout, mít větší kuchyň, aby v ní bylo více prostoru při vaření, pořídit do ní novou kuchyňskou linku s lepším uspořádáním úložných prostor, lépe vyřešit skladbu dětského pokoje, který obývají dohromady dva sourozenci. Všechny tyto požadavky bere architekt společnosti Rekonstrukce bytů Praha na vědomí a vytvoří architektonický návrh, na kterém bude velmi zřetelně vidět, jak se změny promítnou do celkového vzhledu. Je-li klient s celkovým návrhem rekonstrukce bytu spokojený, musí především odsouhlasit plánovanou výši rozpočtu. Stanovili jste si určitý limit, a pokud jej pracovníci společnosti Rekonstrukce bytů Praha nepřekročili, budete s jeho výší spokojeni. Po odsouhlasení všech administrativních záležitostí se mohou řemeslníci pustit do práce přesně podle vytvořeného časového harmonogramu prací, aby stihli všechny práce ukončit do dne, který je stanovený ve smlouvě o provedení rekonstrukce.