Stěhování bytů Brno bez starostí

Stěhování bytu může pro řadu lidí znamenat stres, jelikož je zapotřebí přesunout obrovský objem věcí z jednoho místa na druhé. Místa od sebe často bývají hodně vzdálena, což přidělává další starosti. Část nepříjemných starostí však můžete poměrně jednoduše přenést na specializovanou stěhovací společnost,  například Brněnskou firmu DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno. Asi nejspolehlivěji si vyberete firmu díky doporučení přátel, rodiny či známých. Může se však stát, že nikdo nemá s žádnou firmou pozitivní zkušenosti, takže v ten okamžik se obracíme na internet.

Stěhování bytu nemusí představovat zátěž

Cena stěhování bytu se dá určit pouze osobní prohlídkou technika. Při předběžném stanovování ceny bez technika totiž mohou přijít dodatečné náklady, které jsou spojené třeba s přesunem těžkých nákladů. Určitě nepůsobí ideálně, když si firma vyžádá finanční zálohu předem, protože obvykle se platí až po dokončení práce. Také si dejte pozor na stěhovací firmy bez referencí a firmy, které nejsou schopny včas vystavit smlouvu.

Naše zkušenosti s firmou DYMAS – stěhování bytů Brno

S panem Matouškem z firmy DYMAS s.r.o. – stěhování bytů Brno dlouhodobě spolupracujeme a stěhují pro nás klienty, kde je před rekonstrukcí bytu nutno odvozit nábytek či elektroniku. Navíc nabízí také skladování, což je našimi klienty hojně využívaná služba. Rekonstrukce zpravidla trvají cca měsíc a pokud klient chce původní vybavení vracet opět na svoje míst, je přechodné skladování často jedinou možností. Pracovníci firmy jsou odborníci a v tom co dělají jsou velmi šikovní. Stěhování bytů zbytečně neprotahují a je to tedy pro nás i klienta kvalitní spolupráce za rozumné peníze.