Stolní fotbal zvaný kicker

 

Co je stolní fotbal? Je spoustu her, kde se na poli pohybují hráči. U stolního fotbalu jsou hráči připevněni na tyči, které jsou umístěné na pevném stole. Moderní stolní fotbálky mají hráče oblečené do textilních dresů, které lze měnit podle klubu.  Tento druh stolního fotbalu se nazývá kicker. Kromě stolního fotbalu, si můžete zahrát kulečník, tenis, hokej, atd. Trh nabízí tři druhy stolního fotbalu. Pro domácnost, kde budete hrát s rodinou a přáteli. V tomto případě se hodí téměř všechny typy stolního fotbalu – je to jen otázka vkusu a rozpočtu. Pro kancelář. V tomto případě je situace o něco složitější, neboť je nutné zvolit spolehlivý výrobek, aby odolal těžké zátěži. To je vzhledem k velkému počtu lidí pracujících v kanceláři, a menšího zájmu o péči hracího stolu.

Stolní fotbálek – výrobci

Stolní fotbálek pro ​​komerční použití. Pro tento účel se vybírají výrobky do kaváren, hospůdek, nákupních center. I tady se doporučuje koupit, co nejvíce odolné a spolehlivé fotbálky. Zde nesmíte na kvalitě šetřit.  Výrobci jsou různí. Fotbálky se vyrábějí v Rusku, na Ukrajině, Číně, Evropě, v USA atd.  Ruští výrobci, co se týče kvality, jsou na tom stejně jako Ukrajinci.  Lepší kvalitu nabízí rusko-italská společnost Danae, která je oficiálním sponzorem RFNF (Ruská federace, stolní fotbal).  Čína nemusí produkovat pouze nekvalitní zboží. Hlavní výhodou čínského stolu je příznivá cena. Navíc, mnoho evropských značek posouvají výrobu do Indie, Číny a dalších asijských zemí.   Evropští výrobci o stolním fotbalu vědí hodně. Lídři při výrobě této hry jsou Francie a Itálie.

Zajímavá nabídka za prima ceny – stolní fotbal  

Představili jsme si některé výrobce stolního fotbálku a nyní si představíme i internetový obchod, kde stolní fotbal nabízejí ve velkém výběru a za skvělé ceny. Spoustu zákazníku si oblíbilo eshop t-zbozi.cz. Do dvou dnů máte svou objednávku doma! Přejeme příjemné nakupování!