Účetnictví Brno, spolehlivý partner

Naše účetní společnost sídlící v Brně působí na trhu již 12  let. Naše specializace je účetnictví Brno dodavatelským způsobem. Našich sužeb využívají osoby fyzické i právnické všech rozsahů aktivit.

Krédem naší společnosti je nabídka komplexního portfolia služeb podle specifických potřeb klienta. Ať už se rozhodnete pro externí účetnictví, online variantu nebo jen konzultace v oboru, vždycky vám naši zkušení pracovníci poskytnou ty nejlepší služby na trhu.

Zpracováváme podklady převážně pro klienty z Brna a okolí, díky online vedení účetnictví máme ale klienty po celé České republice.

Zkušenosti nesou kvalitu

Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti zpracování účetnictví mnoha druhů, úrovní a rozsahů známe veškerá úskalí i potíže, kterým naši zákazníci mohou čelit. Praxe v oboru nám umožňuje zabezpečit fungování malých i velkých společností. Pomůžeme vám zvolit nejlepší systémy spolu s nastavením procesů až po zabezpečení bezchybného a včasného reportingu pro váš management či finanční úřad.

účetnictví Brno levně

účetnictví Brno levně

Pro malé i velké, jednotlivce i skupiny

Jsme odhodláni pomáhat malými i velkým klientům při komplexním vedení účetnictví. Díky tomu, že pracujeme flexibilně, samostatně a online, nabízíme svým partnerům dostatek prostoru pro vývoj jejich byznysu. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, flexibilita, důvěra, odhodlání a loajalita. S námi máte naprostou jistotu, že vaše účetnictví bude svěřeno do správných rukou. Dosáhněte svých podnikatelských cílů snadno a rychle a ušetřete si námi spoustu času i finančních prostředků.

Proč zvolit právě nás?

V účetnictví Brno vedeme účetnictví i začínajícím podnikatelům, startupům i freelancerům, zájmovým spolkům a dalším subjektům.

Poskytujeme komplexní účetní služby. Naše vedené účetnictví neznamená jen zpracování podkladů bez dalších souvislostí. V každém účetním období poskytujeme maximální informace o stavu finanční stránky spolu s návrhy a efektivnější usměrnění všech toků pro následující období firmy.

Při zpracování účetnictví postupujeme dle standardů a vždy doložíme všechny potřebné dokumenty včas. Nikdy tak nedojde k pozdnímu podání vašeho daňového přiznání způsobeným dovolenou, nemocí, neznalostí nebo fluktuací zaměstnanců.

Daně snadno

Daňová evidence je určena pro podnikatele, kteří chtějí uplatnit výdaje podle skutečnosti, tedy podle dokladů, nikoliv paušálem. Z daňové evidence je vypočtena daň z příjmů, která ukazuje kompletní stav vašeho podnikání.

Pro každou společnost i jednotlivce je správné vedení daňové evidence klíčem k úspěchu v podnikání. Pro správné vedení této evidence a vypočítání daní oslovte naší účetní firmu. Nabízíme precizní a důsledné zpracování vašeho účetnictví, vypočítání daní, zpracování daňového přiznání i poradenskou činnost. Ušetříte čas, námahu a sobě zbytečný stres, naopak získáte klid a přehled o vašich aktivitách.