Rekonstrukce byru Brno

Rekonstrukce panelákové kuchyně snadno a rychle

Pořídili jste si byt v panelákovém domě a chystáte se jej celý rekonstruovat? Nebo si přejete úpravu své stávající panelákové kuchyně? Poradíme vám, jak jednoduše provést úpravy bytu.

Život v paneláku, aneb jak jej vylepšit

Každý majitel panelákového bytu vnímá nevýhodu především ve standardizaci kuchyní, které dnes již zcela nevyhovují požadavkům moderní doby. V současnosti přitom není nereálné provést rekonstrukci panelákového bytu tak, aby interiér vypadal luxusně a splňoval všechny vaše osobní podmínky k bydlení.

Zaměřte se na měření a projekt

Každá rekonstrukce si žádá projekt, podle kterého budou prováděné stavební práce. Rekonstrukce kuchyně probíhá hned v několika krocích. Klíčové je zaměření, podle kterého vybíráme konečnou variantu nábytku. Dobrý projekt pak bere ohledy na snadné používání kuchyně, umístění jednotlivých elektrospotřebičů, zásuvek a dalších potřebných věcí.

Rekonstrukce bytů Brno

Rekonstrukce kuchyně od naší firmy.

 

Informujte majitele domu i stavební úřad

Kuchyně na míru je dnes módní záležitostí. V panelákovém bytě je potřeba využít každý centimetr, proto je výběr značkové kuchyně na místě. V případě, že si pořizujete levnější kuchyň, berte v potaz materiály, ze kterých je kuchyň sestavená, včetně použití kování. Levná kuchyň se ve výsledku s ohledem na ostatní stavební náklady může nemile prodražit.

Ať už vybíráte kuchyň na míru nebo si pořizujete sektorový nábytek, nezapomeňte o svých stavebních plánech informovat majitele domu. Řemeslnické práce, jako je bourání umakartového jádra, které k nové kuchyni neodmyslitelně patří, je nutné ohlásit stavebnímu úřadu, kde vám zajistí stavební povolení. Doba trvání rekonstrukce se obvykle pohybuje okolo tří týdnů. Proto s rekonstrukcí začněte s dostatečně velkým předstihem, abyste se do nového bytu přestěhovali v požadovaném termínu, bez nutnosti odkladu s ohledem na dokončovací stavební práce.

Svěřte rekonstrukci panelákové kuchyně stavební firmě

Rekonstrukce panelákové kuchyně a bourání umakartového jádra je velký stavební zásah, který jde ruku v ruce s rekonstrukcí koupelny. Stavební úpravy si žádají nové instalace vody, odpadů, rozvodů elektřiny a plynu, včetně podlahářských a malířských prací. Nemáte dostatečné zkušenosti s rekonstrukcí bytu? Svěřte svůj plán do rukou našich profesionálních řemeslníků.

Jsme firma, zabývající se rekonstrukcí panelákových bytů. Poradíme vám s výběrem vhodného stavebního materiálu, postaráme se o bezchybné položení podlahy, obložení koupelny, instalaci elektrospotřebičů a dalších prací, spojených s rekonstrukcí. Stavební práce provádíme dle časového harmonogramu. Díky tomu máte naprostou jistotu, že váš byt bude zrekonstruovaný včas!