Spolupracujeme

Tatranský obklad – Peter Ťapák 
Poradíme, pomôžeme a aj zdarma dovezieme všetky výrobky dreveného obkladu ako tatranský profil, zrubový profil, či dlážkovicu. Perodrážku ku všetkým výrobkom neúčtujeme. Podkladové hranoly pri drevenej terase sú samozrejmosťou. Drevený obklad – to sme my.

rekonstrukce bytu – Kvalitní rekonstrukce bytu, bytového jádra, či koupelny v Praze a okolí.

Geodetická kancelář Foltnánek vyhotoví geometrický plán, zaměření pozemku i další služby v katastru nemovitostí.

Stavitel – seznam stavebních firem

Akční ceny stavebního materiálu

Jeřáby, jeřábnické práce

iSTAVITEL.CZ … poradí při stavbě, rekonstrukci a bydlení

AZ-Reko – Rekonstrukce bytů a bytových jader

Návrhy interiérů – služby bytového architekta Adami design.

Pasivní domy šetří vaše náklady.

Kamenný koberec

Znáte ten skvělý pocit masírovaných nohou, když kráčíte po dnu rybníka? Přesně takový pocit vám dodá i chůze po kamenném koberci. Kamenný koberec je skvělý stavební materiál pro zkrášlení vaší zahrady.

Krby 

Máte rádi vůni praskajícího dřeva a romantickou atmosféru? Pořiďte si krb. Krby od naší společnosti rozvážíme do celého Slovenska, poskytujeme profesionální servis ohledně jejich montáže.

Stavby na klíč 

Už vás nebaví bydlet v podnájmu a chtěli byste mít něco svého? Něco exkluzivního a krásného? Naše firma realizuje stavby na klíč, s ohledem na kapitál klienta. Svým zákazníkům poskytujeme maximální servis.

Krbové kachle 

Exkluzivní krbové kachle vám splní vaše tužby o ohni u vás doma. Užijte si romantické zimní večery při pohledu do živoucího plamene. Krbové kachle spolehlivě vyhřejou váš domov

Lícové zdivo 

Přejete si zrekonstruovat exteriér a nevyhovuje Vám současná podoba vašeho zdiva? Představujeme vám výbornou alternativu a to lícové zdivo. Mezi jeho výhody se řadí hlavně estetická hodnota a dostupná cena.

 Hodinový manžel Praha, Praha – východ, Praha – západ 

Služby hodinového manžela, opravy zařízení domácností a spotřebičů, stavební činnost, správa a údržba nemovitostí od A do Z.

Kreatívne
projekty domov
a návrhy interiéru
od greenstudio.sk

Katalóg montovaných
domov
od DrevoDomZvolen.sk

Technické informácie
montovaných projektov domov
Eko-line.sk